PAROC vata

Paroc produkcija gaminama iš akmens, kuris yra rūšiuojamas ir lydomas. Išlydyta akmens masė virsta akmens vata – aukščiausios kokybės šilumą izoliuojančia medžiaga, kuri yra ilgaamžė ir nedegi. Paroc nuolat tobulina ir rinkai pateikia vis pažangesnius gaminius bei jų naudojimo sprendimus, todėl šios įmonės akmens vatos gaminių asortimentas labai platus.

paroc_vata

Paroc vata

PAROC vata yra universali nedegi šilumos izoliacija.

PAROC akmens vatos gaminiai yra pagaminti iš natūralaus akmens, gamybos metu pridedamas tik nedidelis rišamosios medžiagos kiekis.

Akmens vatos produktai yra nedegūs ir gali būti naudojami visuose pastatų tipuose be jokių apribojimų. Nedengti gaminiai priklauso euroklasei A1, o aliuminio folija arba stiklo pluošto audiniu dengti kai kurie gaminiai priklauso euroklasei A2 (EN ISO 13501-1). PAROC akmens vata lydosi prie itin aukštos temperatūros  ir siekia apie 1000º C, todėl konstrukcijos apsaugomos ilgiau.

PAROC vata pasižymi unikaliu puikių šilumos ir garso izoliacijos savybių deriniu, taip yra ypatingai atspari ugniai. Ji naudojama ypatingai reikliomis ir universaliomis izoliacijos sąlygomis, pavyzdžiui laivybos pramonėje ir atominėse elektrinėse.

Tinkamos savybės užtikrina geriausius rezultatus

PAROC vata išlaiko savo šilumos izoliacijos savybes visą pastato tarnavimo laiką. Tai chemiškai atspari medžiaga, ypač organinėms alyvoms, tirpikliams ir šarmams. Tai labai svarbu įrengiant tinkuotus fasadus (kai tinko sluoksnis yra įrengimas tiesiog ant vatos.

PAROC akmens vata nesiplečia ir nesitraukia net esant dideliems temperatūros ar drėgmės pokyčiams. Taigi, plokščių sujungimo vietose neatsiranda įtrūkimų, pro kuriuos prasiskverbtų karštis ar drėgmė.

PAROC vata nesugeria ir nekaupia drėgmės, todėl įprastose konstrukcijose drėgmė greitai išgaruoja.

Kadangi PAROC akmens vata yra sudaryta iš poringo pluošto ir yra itin tanki, ji taip pat užtikrina puikią konstrukcijų garso izoliaciją.

Šaltinis: http://paroc.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *